اخبار ویترین، گجت

افزایش 36 درصدی ظرفیت باتری در اپل واچ 2

نقد و بررسی
امتیاز نهایی

اپل واچ 2 به سنسورهای جدیدی مجهز شده و ویژگی‌هایی پیشرفته‌تر دارد. در این میان باتری این ساعت هوشمند نیز بهبود یافته و ظرفیتش بیشتر شده است.

از شبکه میکروبلاگینگ چینی Weibo این روزها خبرهای زیادی در مورد دستگاه‌ها به بیرون درز می‌کند و اکنون نیز عکسی از باتری اپل واچ 2 فاش شده است؛ عکسی که نشان می‌دهد ساعت هوشمند جدید اپل باتری بزرگ‌تری دارد.

اپل واچ فعلی باتری 246 میلی‌آمپری دارد و اکنون عکس فاش‌شده نشان می‌دهد باتری اپل واچ 42 میلی‌متری جدید 334 میلی‌آمپری است و ظرفیتش 36 درصد نسبت به نسل قبلی بیشتر شده است. این بهبود باعث می‌شود که دوام باتری اپل واچ 2 نسبت به نسل قبلی بیشتر باشد. حتی ممکن است افزایش باتری سبب شود کارایی اپل واچ 2 نیز بهبود پیدا کند. به هر حال شایعات از پردازنده سریع‌تر، GPS، فشارسنج و سنسورهای جدید اپل واچ 2 حکایت می‌کنند.

هنوز مشخص نیست که ظرفیت باتری اپل واچ 38 میلی‌متری نیز افزایش یافته است یا خیر. البته توجه داشته باشید که عکس فاش‌شده هم هنوز تایید نشده و ممکن است ساختگی باشد. اما از طرف دیگر نیز با توجه به اضافه شدن GPS و سنسورهای جدید به اپل واچ 2، این ساعت هوشمند نیازمند باتری بزرگ‌تر است.

فعلا باید منتظر باشیم تا خبرهای دقیق‌تری از نسل جدید ساعت هوشمند اپل به دست آوریم.

درباره نویسنده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *