اخبار ویترین، موبایل و تبلت

عکس فاش شده از آیفون 7، بدون جک 3.5 میلی متری

شایعات زیادی در مورد حذف جک 3.5 میلی متری هدفون در آیفون 7 شنیده می‌شود و حالا عکس جدید فاش شده این خبر را به حقیقت نزدیکرتر می‌کند.

تا کنون دیگر همه شایعه مربوط به حذف شدن جک 3.5 میلی‌متری آیفون 7 را شنیده اند. گفته می‌شود اپل برای داشتن فضای ییشر (فضایی که احتمالا برای افزایش ظرفیت باتری یا افزایش پرفورمنس گوشی مفید واقع می‌شود) قصد دارد جک 3.5 میلی‌متری را از آیفون‌های جدید حذف کند.

با وجود دیدن عکس‌ها، دیاگرام‌ها و رندرهای زیاد از آیفون 7، هنوز هم با احتمال زیاد نمی‌توانیم بگوییم که جک 3.5 میلی‌متری آن حذف شده یا خیر. اکنون عکس جدیدی از این گوشی به دست آمده که حذف جک 3.5 میلی متری آِفون 7 را تایید می‌کند. در این عکس هیچ خبری از جک 3.5 میلیمتری در کنار پورت لایتنینگ گوشی، در پایین دستگاه نیست. معمولا جک 3.5 میلی متری آیفون در این قسمت قرار می‌گیرد.  حالا به جای جک یک اسپیکر دیگر دیده می‌شود؛ همان چیزی که پیشتر نیز شایعاتی در مورد شنیده بودیم.

همانطور که در عکس می‌بینید خبری از خط آنتن در پشت گوشی نیست و آن نیز(مطابق با آنچه قبلا شنیده بودیم) به بالای گوشی منتقل شده است.

بر اساس شایعات اخیر احتمالا کاربران اپل ازین پس باید به هدفونی با پورت لایتنینگ در آیفون 7 عادت کنند. شما چطور فکر می‌کنید؟ آیا این شایعات رنگ حقیقت به خود خواهد دید؟

درباره نویسنده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *