اخبار ویترین، موبایل و تبلت

احتمال معرفی گوشی هوشمند گوگل تا پایان سال

گوگل قصد دارد تا پایان سال جاری میلادی از گوشی هوشمند خود که توسط این شرکت ساخته شده است رونمایی کند. اقدامی که می‌تواند گوگل را مستقیما در رقابت با اپل قرار دهد.

سال‌هاست گوگل اقدام به معرفی محصولاتی با برند نکسوس می‌کند. دستگاه‌هایی که بهترین تجربه از سیستم عامل اندروید را در اختیار کاربران می‌گذارند و از نظر پشتیبانی نرم‌افزاری نسبت به سایر برندها پیش هستند.
با اینکه محصولات برند نکسوس متعلق به گوگل است اما این شرکت دخالتی در ساخت و تولید آنها نداد و معمولا این وظیفه را به شرکت‌هایی مثل ال‌جی، هوآوی یا موتورولا می‌سپارد؛ اما به نظر می‌رسد این غول فناوری قصد دارد خود دست به کار شود، و همچون اپل، اقدام به ساخت یک گوشی هوشمند جدید کند.

بر اساس اطلاعاتی که از یک کارمند ارشد این شرکت به دست آمده است، گوگل قصد دارد تا گوشی هوشمند خود را تا پایان سال جاری میلادی معرفی نماید. با این کار گوگل کنترل بیشتری بر طراحی، تولید و نرم‌افزار گوشی خود خواهد داشت که منجر به عملکرد و بازدهی بهتر آن می‌شود.
پیش‌تر ساندار پیچای، مدیر عامل گوگل، اشاراتی به گوشی هوشمند گوگل کرده بود، شاید به همین خاطر است که این شرکت به تازگی رئیس قبلی شرکت موتورولا را به عنوان مسئول بخش سخت‌افزار استخدام کرده است.

درباره نویسنده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *