اخبار ویترین، موبایل و تبلت

آیفون 7 خاکستری، تیره‌تر خواهد شد

شایعه شده است اپل می‌خواهد iPhone 7 را در رنگ جدیدی به بازار بفرستد. رنگ خاکستری آیفون 7 نسبت به قبل تیره‌تر خواهد بود و بیشتر به سیاه نزدیک است.

اپل شرکتی است که اهمیت ویژه‌ای به رنگ محصولات خود می‌دهد. نوآوری و خلاقیت در عرضه محصولاتی با رنگ‌های جدید همیشه با استقبال کاربران مواجه شده و شرکت‌های رقیب را نیز مجبور به پیروی از آن کرده است.

یک رسانه ژاپنی ادعا کرده است که اپل می‌خواهد رنگ سیاه را دوباره به آیفون بازگرداند؛ رنگی که آخرین بار در iPhone 5 استفاده شد و پس از آن رنگ روشن‌تر Space Gray جانشین آن گشت. در این گزارش آمده است که رنگ Space Gray آیفون 7 نسبت به آنچه در آیفون 6اس می‌بینیم تیره‌تر خواهد شد و به سیاه نزدیک می‌شود. از آنجا که رنگ Space Gray مدل اسپورت ساعت اپل با Space Gray آیفون 6اس تفاوت دارد، بازگشت رنگ خاکستری تیره‌ به گوشی‌های هوشمند اپل دور از ذهن نیست.

آیفون 7 اپل به جز Sapce Gray جدید در سه رنگ نقره‌ای، طلایی و رز گلد به فروش خواهد رسید. انتظار داریم اپل از آیفون‌های جدید خود در ماه سپتامبر رونمایی کند؛ گوشی‌هایی که دیگر جک 3.5 میلی‌متری هدفون ندارند، از پردازنده A10 استفاده می‌کنند و مدل پلاس آنها ممکن است به دوربینی با لنز دوگانه مجهز باشد.

درباره نویسنده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *