اخبار ویترین، سیستم عامل (os)، نرم افزار و سخت افزار

پشتیبانی از Windows Hello برای تمامی دستگاه های ویندوزی فراهم شد

مایکروسافت امروز در کنفرانس مخصوص خود در نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۶ اعلام کرد که در تلاش برای فراهم کردن فرم‌ورک ویژگی Windows Hello برای دیگر شرکت‌های شریک است. به این معنی که به زودی در لپ‌تاپ‌ها، گوشی‌ها یا وسایل پوشیدنی شرکت‌های همکار مایکروسافت نیز می‌توان با این ویژگی خیلی سریع‌تر صفحه قفل ویندوز را باز کرد.

منتشر شدن فرم‌ورک Windows Hello برای شرکت‌های شریک به این معنی است که به زودی در لپ‌تاپ‌ها، گوشی‌ها یا وسایل پوشیدنی شرکت‌های همکار مایکروسافت نیز می‌توان با این ویژگی خیلی سریع‌تر از صفحه آغاز به کار (Login) ویندوز ۱۰ رد شد.

ویژگی Windows Hello به کاربر این امکان را می‌دهد تا تنها با شکل و ظاهر صورت خود یا بند‌های تناسب اندام صفحه شروع به کار (Login) را پشت سر بگذارند. اکنون با این خبر این احتمال وجود دارد که بتوان با کارت‌های آی‌دی، گوشی‌های هوشمند و دیگر وسایل پوشیدنی از این ویژگی خوب ویندوز 10 استفاده کرد.

احتمالا پشتیبانی دستگاه‌های بیشتر از ویژگی Windows Hello جزوی از بروزرسانی سالانه ویندوز 10 خواهد بود. مایکروسافت همچنین امروز اعلام کرد که سیستم نرم‌افزاری Windows Hello می‌تواند از تشخیص دو مرحله‌ای نیز استفاده کند.

منبع engadget

درباره نویسنده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *