اخبار ویترین، موبایل و تبلت

افشای تصویر آیفون 7 طلایی

شاید هیچ چیز به اندازه دیدن تصاویر لورفته از آیفون جدید اپل برای کاربران این گوشی هوشمند جذابیت نداشته باشد. همان‌طور که پیش‌تر تصویر آیفون 7 نقره‌ای رنگ به بیرون درز کرده بود، اکنون تصویری احتمالی از مدل طلایی آن در اینترنت منتشر شده است.

هنوز 4 ماه تا معرفی آیفون بعدی اپل زمان باقی مانده است، اما، مثل هر سال، اطلاعات و تصاویر مربوط به این گوشی خیلی زودتر از زمان موعود به بیرون درز کرده. تاکنون در مورد آیفون جدیدی که قرار است در ماه سپتامبر از آن رونمایی شود پیش‌بینی‌های بسیاری شنیده‌ایم. گفته می‌شود آیفون 7 و آیفون 7پلاس مثل گذشته نمایشگر 4.7 و 5.5 اینچی دارند؛ با این توضیح که مدل بزرگ‌تر مجهز به دوربینی با لنز دوگانه خواهد بود. از آنجا که طراحی گوشی‌های اپل هر دو سال یک بار عوض می‌شود، انتظار بر این است که آیفون 7 ظاهر متفاوتی نسبت به قبل داشته باشد.

 

 

هفته گذشته تصویر مدل آیفون 7 نقره‌ای به بیرون درز کرد، اما این بار نوبت آیفون 7 طلایی رنگ است تا تصویرش را به شما نشان دهیم. این تصویر جدید می‌تواند تاییدی بر شایعات قبلی باشد و ما را نسبت به آنچه قرار است اواخر تابستان شاهدش باشیم مطمئن‌تر سازد.

با نگاهی به تصویر آیفون 7 طلایی متوجه گردتر شدن گوشه‌ها و انتقال خطوط سفید آنتن به لبه‌ بالایی و زیرین گوشی می‌شوید؛ تغییری که نتیجه‌اش یکدست‌تر شدن پشت دستگاه است. همچنین به نظر می‌رسد که باز هم باید بیرون‌زدگی لنز دوربین را تحمل کرد. نکته قابل توجه حضور دو سوراخ کوچک میان دوربین و چراغ فلاش دستگاه است که شاید مربوط به فوکوس خودکار لیزی باشد.
با این حال هنوز نمی‌توان از حقیقی بود این تصویر مطمئن بود، پس بهتر است باز هم صبر کنیم تا شاید اطلاعات قوی‌تری از آیفون بعدی اپل به دست بیاوریم.

درباره نویسنده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *