اخبار ویترین، موبایل و تبلت

عکس نسخه نقره‌ای آیفون 7 اپل لو رفت

هرچند هنوز به زمان معرفی آیفون 7 نزدیک نشده‌ایم شایعات و خبرها در مورد این نسخه از آیفون شروع شده و اکنون نیز عکس نسخه نقره‌ای رنگ iPhone 7 لو رفته است.

اگرچه هنوز زود است که منتظر خبرهای رسمی مورد آیفون جدید اپل باشیم، شایعات در مورد آن شروع شده است. در عکسی که ادعا شده مربوط به آیفون 7 است نسخه نقره‌ای این گوشی لو رفته. اگر این عکس همان آیفون 7 باشد می‌بینیم که اپل خطوط آنتن را در این نسخه حذف کرده و آنها را به بالا و پایین منتقل کرده است؛ خطوطی که بسیاری از کاربران سری آیفون 6 و 6 اس را آزرده‌خاطر کرده است.

در پایین عکس داک اسمارت کانکتور به چشم می‌خورد. پیشتر نیز خبر از اضافه شدن داک مغناطیسی(همان چیزی که اولین بار در آیپد پرو دیده شد) به اسمارت فون‌های اپل بود. به نظر می‌رسد اپل تصمیم دارد دوربین آیفون را نیز در آیفون 7 مسطح کند و مشکل برآمدگی را در این نسخه حل کند.

در این عکس می‌بینیم که خبری از جک 3.5 میلی متری صدا در آیفون 7 نیست و گفته شده اپل برای ساده‌تر شدن فرآیند ضدآب کردن آیفون 7 این جک را حذف کرده است. از طرفی با حذف این جک فضای بیشتری برای باتری در اختیار این نسخه از آیفون قرار می‌گیرد.

البته هنوز زود است که در مورد تغییرات آیفون صحبت کنیم و معلوم نیست که این عکس‌ها واقعی باشد یا خیر. فعلا باید تا شهریور ماه و معرفی آیفون جدید صبر کنیم.

درباره نویسنده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *