اخبار ویترین، دانلود، گوناگون

انتشار بازی Angry Birds Action برای اندروید و iOS

نسخه جدید بازی انگری بردز با عنوان اکشن برای سیستم عامل اندروید و آی او اس منتشر شده است. این بازی که به سبک بازی Pinball است باید پرندگان را به سوی تخم مرغ‌ها هدایت کنید تا با شکستن موانع آنها را از دست خوک‌های کله سبز نجات دهند. در ادامه لینک دانلود بازی برای اندروید و آی‌ او اس گذاشته شده است.

شرکت Rovio چند هفته مانده به اکران فیلم انگری بردز، بازی جدیدی به نام Angry Birds Action را برای سیستم عامل اندروید و iOS منتشر کرد. گیم پلی این بازی همچنان متکی بر پرندگان خشمگین و پرتاب آنها به سمت موانع برای نجات دادن تخم مرغ‌ها از دست خوک‌هاست، با این تفاوت که نحوه بازی با سبک سنتی آن کمی تفاوت دارد.

 

 

گیم پلی انگری بردز اکشن بیشتر به Pinball شباهت دارد که کاربر با پرتاپ پرندگان و هدایت آنها باید سعی کند تمامی تخم‌ مرغ‌ها را نجات داده و امتیاز بیشتری کسب نماید. تعداد جان‌های شما در Angry Birds Action نامحدود نیست و اگر چند باخت پیاپی داشته باشید، باید صبر کنید تا دوباره امکان بازی کردن برای شما فراهم شود، البته این امکان وجود دارد تا با دیدن تبلیغات، دعوت دوستان یا پرداخت پول، محدودیت زمانی به وجود آمده را لغو کنید.
Rovio در سال گذشته به دلیل کم شدن علاقه کاربران به مجموعه بازی‌های انگری بردز، متحمل 15 میلیون دلار ضرر شد، اما امیدوار است تا با اکران فیلم سینمایی Angry Birds دوباره بتواند درآمد خود را به حالت اول بازگرداند، در غیراینصورت شرایط برای این شرکت موفق سخت خواهد شد.

درباره نویسنده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *