اخبار ویترین

همکاری زیمنس و والئو در زمینه‌ تولید موتورهای الکتریکی

دو شرکت مشهور و صاحب نام والئو فرانسه و زیمنس آلمان قصد دارند در زمینه‌ی تولید مجموعه‌های مولد نیروی الکتریکی و هیبریدی با یکدیگر همکاری کنند.

شرکت‌های والئو و زیمنس هر دو در زمینه‌های کاری خود از برترین‌ها و بزرگان بازار هستند. حال این دو شرکت قصد دارند تا طی برنامه‌ای مشترک نسبت به طراحی، تولید و توسعه‌ی الکتروموتور‌ها برای خودروهای تمام برقی و هیبریدی اقدام کنند.

پیش‌بینی می‌شود که این برنامه تا پایان سال جاری میلادی یعنی ۲۰۱۶ به مرحله‌ی اجرا رسیده و عملیاتی شود. مرکز مدیریت و فرماندهی مجموعه در کشور آلمان مستقر خواهد بود و مراکز تولیدی در کشورهای فرانسه، نروژ، مجارستان، لهستان و چین قرار خواهند داشت.

ژاک آشنبرویچ مدیر عامل اجرایی والئو در مورد این همکاری اینطور می‌گوید:

همکاری و به اشتراک گذاری توانایی‌های ما با زیمنس در زمینه تولید مجموعه های مولد و انتقال نیروی الکتریکی بسیار خوشحال کننده و مثبت است. با کمک تخصص زیمنس به عناون یکی از برترین‌های الکترونیک و مدیریت والئو بر این پروژه ما برنامه‌های جامعی را در خصوص تکنولوژی‌های هیبریدی و تمام الکتریکی به اجرا خواهیم گذاشت.

کلاوس هلمریش، از اعضای هیئت مدیره‌ی زیمنس آ گ نیز در اینباره گفته است:

همکاری والئو و زیمنس نمونه‌ی موفق یک اتحاد تمام اروپایی است، تجربه‌ی زیمنس در زمینه‌ی تولید الکتروموتورها و اینورتورها در کنار تخصص والئو در بحث اتومبیل می‌تواند هر دو شرکت را در بازار در حال گسترش حمل و نقل الکتریکی به موفقیت برساند.

در این همکاری مشترک، در کنار الکتروموتورها سیستم‌های هیبریدی، کیت‌های افزایش دهنده‌ی شعاع حرکتی، تبدیل کننده‌های DC/DC، اینورتر، انواع شارژر وهمچنین سیستم‌های مولد قدرت و انتقال نیروی تمام الکتریکی نیز تولید خواهند شد.

بر اساس آماری که توسط هر دو شرکت منتشر شده است، بازار قطعات و ملزومات خودروهای الکتریکی تا سال ۲۰۲۰ سالیانه بیش از ۲۰ درصد رشد دارد.

والو Valeo

منبع carscoops

درباره نویسنده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *