اخبار ویترین

انتشار رندر جدید گوشی نکسوس اچ تی سی

این تصویر تنها یک رندر شبیه سازی شده از روی گوشی اچ تی سی 10 تازه عرضه شده است که فقط برند نکسوس به قاب پشتی آن اضافه شده و مسلماً شکل جالبی به خود گرفته است.

اگر در جریان تولید گوشی های نکسوس گوگل بوده باشید، حتماً می دانید که اچ تی سی شرکتی بود که در تولید اولین گوشی نکسوسی شرکت داشت و همین امر، رکورد خارق العاده ای در تاریخ فعالیت اچ تی سی و خط تولید گوشی های نکسوس گوگل به ثبت رساند. اکنون به لطف پست های ردیتی، کاربری به نام Daman09 یک رندر جدید از ایده ای که در مورد شکل ظاهری گوشی نکسوس اچ تی سی در ذهن داشته را منتشر کرده است.

انتشار رندر جدید گوشی نکسوس اچ تی سی

این تصویر تنها یک رندر شبیه سازی شده از روی گوشی اچ تی سی 10 تازه عرضه شده است که فقط برند نکسوس به قاب پشتی آن اضافه شده و مسلماً شکل جالبی به خود گرفته است. اما واکنش ها نسبت به این رندر متفاوت بوده است و موافقین و مخالفین زیادی در مورد آن نظر داده اند. برخی فکر می کنند که این رندر ایده جالبی خواهد بود و برخی دیگر فکر می کنند که اگر اچ تی سی قصد تولید یک گوشی نکسوسی را در سر می پروراند، بهتر است به یک طراحی متفاوت فکر کند.

در این میان افراد دیگری نیز با یکدیگر هم صدا شده اند و معتقدند که گوگل اجازه نخواهد داد این طراحی، در گوشی نکسوس بعدی به کار گرفته شود چرا که در طی سال های اخیر نسبت به طراحی ظاهری محصولاتش بسیار سخت گیرانه عمل کرده است. این رندر به دلیل انتشار شایعاتی مبنی بر اینکه گوشی نکسوسی سال جاری گوگل توسط شرکت اچ تی سی تولید خواهد شد، اهمیت پیدا کرده و سر و صدای زیادی را به دنبال داشته است.

گزارش اخیر نشان می دهد که اچ تی سی دو گوشی نکسوسی در سال 2016 تولید خواهد کرد، اگر چه احتمال کاندید شدن هواوی برای تولید این محصول نیز دور از ذهن نیست. با توجه به اینکه گوشی نکسوس 6P تولید شده توسط شرکت هواوی با استقبال خوبی روبرو شد، بعید نیست که این شرکت برای بار دوم وارد این عرصه شود.

منبع: تک شات

درباره نویسنده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *